Polska firma z zagranicznym kapitałem

W dzisiejszych czasach firmy z polskim kapitałem mają się na rynku handlowym coraz lepiej. Polacy dorastają powoli do dojrzałego kapitalizmu i coraz częściej w ich wyborach ów czy usług służy im bardziej poszukiwanie dobrej jakości i ów powstałych właśnie w naszym kraju niż poszukiwanie najniższej ceny. Dojrzały konsumpcjonizm to właśnie rozmyślne wybieranie ów, które nie są już najtańsze czy najbardziej dostępne, ale również nie kupowanie rzeczy, które w danej nie są potrzebne, niezależnie od tego, jak promocyjna jest ich . oszust, oszustwo, pieniądze, nieuczciwośćDzisiaj właśnie Polacy zaczynają poszukiwać produktów „made in Poland” zamiast okupować się tanią tandetą z Chin. Niemniej, mimo tych wszystkich pozytywnych trendów dzisiaj właśnie najbardziej nie można być pewnym, czy fraza „made in Poland” to nie kolejne oznaczenie na towar z importu z Chin. Uczciwość naszych rodzimych firm łatwo bowiem jest poddać wątpliwość.

Niezbyt czyste marketingowe

Okazuje się bowiem, że wiele firm z polskim kapitałem, także te dobrze na rynku znane, posługują się słowami zrobione w Polsce bardzo nieuczciwie, bo ich towary są produkowane, jak wszystkich innych firm, w Chinach, ale są importowane z Chin do Polski, gdzie przyszywane są im jedynie metki. Tak więc jest dla tych firm źródłem towarów i wcale nie wpływają one na rozwój zatrudnienia w Polsce. Jest to nieuczciwe wobec nabywców, którzy bowiem wierzą, że wybierając taka firmę wspierają polską produkcję.

W dzisiejszych czasach import z chin to podstawa w handlu. Bardzo ważne jest jednak, by made in Poland nie było dla takich chińskich towarów nadużywane.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Skuteczny gracz na rynku pod adresem http://www.meble-leszczynski.pl
Nie odrzucaj cennego rozwiązania!
  • Nie odrzucaj cennego rozwiązania!
  • Własna firma daje właścicielom firm bardzo dużo możliwości zarabiania pieniędzy. W dobie światowego kryzysu zarabianie pieniędzy staje się priorytetem. Nie można się temu dziwić, ponieważ... więcej
Ulotki – czy to dobry sposób na dotarcie do klienta?
Problemy z zatrudnieniem pracowników do firmy
Na co zwrócić uwagę podczas importu z Chin?